Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności

Sytuacja na rynku wymaga od przedsiębiorstw dostosowania się do ciągle zmieniających się warunków gospodarczych i prawnych. Aktualne przepisy stwarzają podmiotom gospodarczym wiele możliwości reorganizacji i restrukturyzacji prowadzonej przez nich działalności. Jak to zrobić aby nie zakłócić dalszego prowadzenia działalności?

Służymy radą i pomocą.

Przedsiębiorcą stojącym przed koniecznością podjęcia decyzji o fuzji, przejęciu innego przedsiębiorstwa lub zmianie formy prawnej prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej oferujemy kompleksową obsługę tych procesów.

Firma Simar Ltd Sp. z o.o. pomoże w przygotowaniu planów połączeń, podziałów i przekształceń oraz doradzi w sprawie podatkowych, rachunkowych i prawnych skutków tych procesów. Nasi klienci mogą oczekiwać od nas doradztwa oraz pomocy począwszy od etapu czynności przygotowawczych na zarejestrowaniu i ogłoszeniu przekształcenia skończywszy.